biuro@ecoenergy.com.pl

+48 89 533 52 39

Polska

Eco Energy  - nowa siedziba firmy

nowa siedziba pomp ciepła

Od 2 stycznia 2017 zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby znajdującej się w miejscowości Łęgajny przy ul. Topolowej 1. Budynek składa się z części biurowej w której możemy zaprezentować Państwu bezpośrednio wszelkie proponowane przez naszą firmę rozwiązania i urządzenia takie jak: Pompy ciepła, rekuperacja, podłogówka, klimatyzacja etc. Mogą Państwo „poznać” urządzenia, które z powodzeniem sprawdzają się w naszym wypadku jak i wielu zadowolonych klientów, którzy już od
dłuższego czasu korzystają z nowoczesnych, niezawodnych i przyszłościowych rozwiązań techniki grzewczej i wentylacyjnej.

W drugiej części znajduje się zaplecze magazynowo warsztatowe, gdzie znajdują się materiały i urządzenia stosowane przy budowie instalacji u naszych Inwestorów, gdzie bez tajemnic można poznać standard stosowanych przez nas materiałów oraz rozwiązań technologicznych.

Na miejscu jesteśmy w stanie przedstawić pracujące instalacje pompy ciepła gruntowej, ogrzewania podłogowego,rekuperacji czy klimatyzatorów co w znacznym stopniu ułatwia Inwestorowi zrozumienie mechanizmów funkcjonowania poszczególnych mechanizmów oraz przekonanie się o intuicyjności i łatwości obsługi poszczególnych systemów.