biuro@ecoenergy.com.pl

+48 89 533 52 39

Polska

Aktualności z branży pomp ciepła

MGS

Od dnia 29.06.2017 rozpoczęliśmy nową kampanię reklamową na środkach komunikacji transportu
zbiorowego w mieście Olsztynie. Mamy nadzieję, iż nowa kampania spodoba się odbiorcom i wpłynie
pozytywnie na postrzeganie marki Eco Energy. Reklama została umieszona na 6 autobusach MPK
podróżujących w różnych terenach naszego miasta.

MGS

Bez workowe i bezfiltrowe odkurzacze centralne amerykańskiej firmy Vacuflo teraz z 10 letnią gwarancją producenta. Dostępne jednostki dla obiektów od 100 do 400 m2. Całkowicie bezobsługowe. Sprawdź dostępne modele!

Więcej informacji na stronie producenta www.odkurzacz.online

MGS

TERAZ 10 LAT GWARANCJI NA SYSTEM STEROWANIA PODŁOGÓWKĄ.

Od teraz 10 letnia gwarancja na komplenty system zarządzania temperaturą pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Inteligentny system firmy Salus® z samouczącym i dostosowującym się układem sterowania temperaturami poszczególnych pomieszczeń, z możliwością zdalnego sterowania przez aplikację w smart fonie oraz dowolne nastawy dobowe i dniowe dopasowane do każdej potrzeby użytkownika.

Więcej szc

MGS

Kompaktowa pompa ciepła typu solanka/woda fińskiej firmy Gebwell. Pomp ciepła charakteryzująca się cichą pracą, wysoką sprawnością COP oraz wbudowanym zasobnikiem do CWU wykonanym ze stali szlachetnej! Pompa posiada elektroniczne pompy obiegowe dolnego i górnego źródła oraz 5lat gwarancji producenta.

MGS

Od 2 stycznia 2017 zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby znajdującej się w miejscowości Łęgajny przy ul. Topolowej 1. Budynek składa się z części biurowej w której możemy zaprezentować Państwu bezpośrednio wszelkie proponowane przez naszą firmę rozwiązania i urządzenia takie jak: Pompy ciepła, rekuperacja, podłogówka, klimatyzacja etc. Mogą Państwo „poznać” urządzenia, które z powodzeniem sprawdzają się w naszym wypadku jak i wielu zadowolony