Menu Zamknij

Certyfikaty i uprawnienia

Sun Energy - brązowy medal za zajęcie III miejsca w rankingu sprzedaży pomp ciepła

Firma Eco Energy osiągnęła 3 miejsce w Polsce w sprzedaży pomp ciepła IVT w 2015 roku. Biorąc pod uwagę silną konkurencję z całego kraju jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu osiągniętego wyniku.

Specjaliści od pomp ciepła

Zaświadczenie przedłużające o kolejny rok autoryzację dla naszej firmy. Niniejszy certyfikat jest niezbędny do uruchamiania, serwisowania oraz montażu pomp ciepła Alpha Inno Tec.

Certyfikat uczestnictwa w kursie z zakresu pomp ciepła

Szkolenie związane z poszerzoną automatyką pomp ciepła nowej generacji ze sterownikiem Luxtronik 2.1 oraz działania serwisowe pomp ciepła w trakcie trwania gwarancji jak i po niej.

Warmia-Mazury EXPO 2013 laur biznesu

Podziękowanie za udział w targach, skupionych wokół Odnawialnych Źródeł Energii. W trakcie trwania targów nasz firma zaprezentowała pompę ciepła IVT oraz rekuperator VALLOX.

Certyfikat VIP Hydro-Tech

Certyfikat VIP od firmy Alpha Inno Tec potwierdza fachowość oraz wieloletnie doświadczenie naszej firmy w doborze, montażu oraz serwisie urządzeń tej niemieckiej marki.

Gebwell - heating solutions

Certyfikaty z firmy Gebwell potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu oraz uzyskanie autoryzacji w zakresie serwisowym i instalacyjnym.