Menu Zamknij

Pompa ciepła Warszawa

Miasto stołeczne Warszawa, jest miejscem w którym nasza firma z powodzeniem realizuje inwestycje oparte na nowoczesnych systemach grzewczych, jakimi są pompy ciepła, od ponad 10 lat. W tym czasie zostało oddanych wiele instalacji z pompami ciepła z dolnym źródłem w postaci odwiertów. Proponowane przez naszą firmę urządzenia znalazły szeroką paletę odbiorców a po wielu latach ich użytkowania, również dużą satysfakcję z ekonomiczności i bezawaryjności zamontowanych pomp ciepła.

Warto zaznaczyć, iż pompy ciepła stanowiły jedynie część realizowanych przez nas prac. Ponadto wykonywane były kompletne systemy grzewcze, wentylacyjne oraz wod-kan. Dzięki wykorzystaniu darmowego chłodu dostarczanego poprzez odwierty do pompy ciepła, Inwestorzy mogą się cieszyć niemalże darmowym systemem chłodzenia realizowanym przez systemy płaszczyznowe lub/i wentylacyjne.

Każdego roku na terenie Warszawy ilość realizowanych przez naszą firmę inwestycji systematycznie wzrasta, co jasno wskazuje, że proponowane przez nas pompy ciepła i inne systemy instalacyjne są wykonywane w sposób fachowy i rzetelny.

Pompa ciepła oraz odwiert stanowią parę tworzącą najbardziej efektywny duet w przypadku grzania CO/CWU oraz chłodzenia.

pompa ciepła Warszawa

Partnerzy

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Eco Energy Sp. z o.o.
Łęgajny, ul. Topolowa 1
11-010 Łęgajny

Zadzwoń do nas:
+48 502 20 40 60

Napisz e-mail:
biuro@ecoenergy.com.pl