Menu Zamknij

Pompa ciepła Gdańsk

Gdańsk, będący częścią aglomeracji Trójmiasta, usytuowany nad Zatoką Gdańską, stanowi popularne miejsce wśród turystów oraz świetną lokalizację do pracy i zamieszkania. Ciągły rozwój Gdańska, Gdyni i Sopotu sprawia, iż jest to atrakcyjne miejsce do inwestycji. Coraz popularniejsze stają się eko osiedla wyposażone w pompy ciepła, do których instalacji wykonuje się odwierty. Takie rozwiązania sprawiają, iż inwestorzy redukują do minimum koszty eksploatacji nieruchomości pod względem centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Ponadto dzięki temu, że odwiert stanowi dolne źródło ciepła, możliwe jest wykorzystanie chłodu zmagazynowanego w odwiercie do obniżenia temperatury w pomieszczeniach przy minimalnych kosztach inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Co również bardzo istotne, pompa ciepła w parze z odwiertami stanowi najbardziej ekologiczne źródło ciepła na rynku.

Obecnie nasza firma realizuje kilkanaście inwestycji na terenie Gdańska i całego województwa pomorskiego. Zrealizowane instalacje znalazły swoje zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, pensjonatach oraz budynkach prywatnych przedsiębiorstw. W większości inwestycji funkcjonuje pompa ciepła wraz z odwiertem, ale również pompy ciepła powietrze typu monoblock.

pompa ciepła Gdańsk

Partnerzy

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Eco Energy Sp. z o.o.
Łęgajny, ul. Topolowa 1
11-010 Łęgajny

Zadzwoń do nas:
+48 502 20 40 60

Napisz e-mail:
biuro@ecoenergy.com.pl