Menu Zamknij

Dotacje do pomp ciepła – szwedzki styl życia w Twoim domu!

Thermia Olsztyn - pompy ciepła

Z miłą chęcią prezentujemy Państwu akcję, która niesie sporo korzyści! Wystarczy, że zamówią Państwo w dniach 1.10 – 10.12 pompę ciepła Thermia 1,5 – 18 kW, a otrzymają Państwo rabat aż 4000 zł netto od ceny katalogowej! Szczegóły akcji promocyjnej przedstawiamy poniżej. Zachęcamy do kontaktu!

  • Promocja obowiązuje od 1 października do 10 grudnia. Cena katalogowa netto gruntowych pomp ciepła (1,5-18 kW) zostanie w tym czasie obniżona o 4000 zł netto.
  • 5 lat gwarancji – gwarancja na zakupioną pompę ciepła po okresie dwóch lat zostaje wydłużona o kolejne 3 lata (dotyczy dostawy części serwisowych).
  • Promocja łączy się z dofinansowaniem „Czyste Powietrze”, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!

Napisz do nas: biuro@ecoenergy.com.pl
Zadzwoń: 502 20 40 60

Komfort przez cały rok

Kupując jedną z pomp ciepła objętych promocją, zapewniasz sobie komfort na długie lata. Ciesz się przyjemnym ciepłem zimą. Wybierz model z funkcją chłodzenia, co idealnie sprawdzi się latem.

Elastyczne dopasowanie

Gruntowe pompy ciepła Thermia doskonale nadają się do nowych, jak i do modernizowanych budynków; sterują zarówno ogrzewaniem grzejnikowym, jak i podłogowym.

Zdalne sterowanie

Wbudowany moduł Online zapewnia zdalne sterowanie pompą ciepła za pomocą darmowej aplikacji. Miej wszystko pod kontrolą nawet daleko od domu.

I wiele więcej..!